ارتقا به لامپ LED

ارتقا به لامپ LED - ورکات صنعت
ارتقا به لامپ LED – ورکات صنعت

ارتقا به لامپ LED

در حالی که در گذشته لامپ‌های قدیمی گرد و خاکی شما نور کمی داشت اما زمان آن رسیده تغییری در خانه شما ایجاد شود که آن ارتقاء به لامپ LED است.

یک آینده روشن‌تر

با استفاده 75 درصد انرژی کمتر و عمری  25 برابر طولانی‌تر از لامپ‌های معمولی، لامپ LED با استفاده از شات های طولانی،لامپ‌های کم‌مصرف  را تقریباً از بین بردند. LED ها همچنین شکلی همانند شکل مارپیچی لامپ کم‌مصرف را در اختیار کاربر قرار می‌دهند با این تفاوت که آن‌ها حاوی هیچ یک از مواد بهداشتی CFL ها و جیوه که صدمات به شما و زیست محیطی ما میزند نیستند و که دارای دوام و ثبات هستند در دماهای شدید بهتر عمل می‌کند.

پیشرفت‌های بزرگ

هنگامی که لامپ LED منتشر شد، آن ها نور شدید آبی را منتشر می‌کردند که برای بسیاری از مصرف کنندگان بسیار اذیت کننده بود. با این حال، در حال حاضر رنگ “آفتابی” در دسترس است، و در آزمایشگاه اندازه گیری شده و ارائه نور محیط را بهبود بخشیده است. وضوح روشنایی مورد نیازتان را بخرید که میزان قدرت آن روی بسته بندی محصول به روز شده و با نام لومن به جای اندازه گیری وات ارائه می‌شود.

 

75 وات = 1100 لومن

60 وات = 800 لومن

40 وات = 450 لومن

25 وات = 200 لومن

هر چه بگذرد ارزان تر می‌شود

اگر چه لامپ LED سالها درخشندگی پایدار در راندمان باور نکردنی ارائه کرده است اما قیمت اولیه آن‌ها ، بسیاری از مصرف کنندگان را در تاریکی رها کرده است. خوشبختانه تکنولوژی به سرعت تغییر کرده است و تکنولوژی‌های مورد نظر پس از کاهش قیمت به میزان قابل توجهی با سایر راه حل های ارزان ترکیب شده و قیمت محصول ارزان شده .

یک انتخاب هوشمندانه

شما همچنین می‌توانید لامپ LED “هوشمند” را انتخاب کنید که برنامه نویسی شده است و به لامپ‌های خود مزایای اضافه کرده است تا از طریق Wi-Fi ، گوشی هوشمند، دستگاه تلفن همراه یا بخشی از سیستم اتوماسیون خانگی خود می‌توانید کنترل کنید . و همچنین ویژگی‌های دیگری همچون : تیره شدن، تغییر رنگ، سنسور حرکت، قابلیت زمان‌بندی، دوربین‌های داخلی، بلندگوها، تقویت کننده‌های Wi-Fi و غیره را می‌توانید کنترل کنید.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است