ویدیو ژنراتور گازسوز 80 KVA

 

این فیلم، ویدیو کامل یک دستگاه ژنراتور گازسوز با توان 80 کیلو ولت آمپر است که قابلیت ارائه توانی ماکسیمم تا 115 آمپر را داراست.

موتور این ژنراتور گازسوز کاملاً از پایه گازسوز تعبیه شده است و ساخت کمپانی جنرال موتورز آمریکا (GM) که 8 سیلندر خورجینی شکل می‌باشد است و آلترناتور این دستگاه ساخت کمپانی مک آلته ایتالیا بوده که به‌صورت بوبین ارائه شده سات.

وزن این ژنراتور گازسوز 1490 کیلوگرم است و ساخت سال 2017 است، این ژنراتور کاربردهای فراوانی در حوزه خود دارد که می‌توان به از جمله آن ها، بیمارستان ها، درمانگاه ها، مراکز خدمات رسانی، شرکت ها و سازمان های بزرگ، شرکت ها و سازمان های دولتی، مراکز دیتاسنتر بزرگ، فرودگاه، مراکز خرید، سینما ها، شهر بازی و بسیاری موارد دیگر است.

نکته مهم که در ویدیو ژنراتور گازسوز هم قابل مشاهده است کاور صداگیر این دستگاه است که صدای کارکرد را تا حد مطلوبی کاهش می‌دهد و این امر باعث سهولت، راحتی و آرامش مصرف کننده می‌شود، البته این نکته را نباید فراموش کرد که موتور این دستگاه بسیار نرم و دل‌نشین کار می‌کند و گاورنر الکترونیکی که روی این موتور نصب است باعث می‌شود تا دور موتور ثابت داشته باشید در نتیجه برقی بدون نوسان و با توان ثابت خواهید داشت.

کنترل برد این دستگاه ساخت کمپانی comap است و مربوط به کشور چک‌اسلواکی است که کارشناسان این حوزه قطعاً این کنترل برد را یکی از سر شناس ترین شرکت ها می‌دانند.

مصرف سوخت این ژنراتور گازسوز بسیار پایین بوده و به دلیل استفاده از گاز هیچ گونه آسیبی به محیط زیست وارد نمی‌کند و دستگاهی کاملاً پاک به‌حساب می‌آید.

این ژنراتور گازسوز دارای سیستم خنک کننده برای خاموشی دارد که قابلیت تنظیم دارد ولی حالت پیش فرض آن 60 ثانیه است به‌طوری که بعد از اینکه برق شهری به شبکه برگشت 60 ثانیه رادیاتور با قدرت بیشتری کار می‌کند تا موتور خنک‌تر شود و سپس خاموش شود که این امر باعث افزایش چشمگیر این ژنراتور گازسوز می‌شود

 

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است