مشاوره واتس آپ : 1353 385 0912 مشاوره تلفنی : 57 93 23 22 021

تعمیر و نگهداری موتور برق گازسوز

[taq_review]
برای جلوگیری از خرابی ، تعمیر و نگهداری موتور برق گازسوز و بی برق ماندتان باید کمی به دستگاهی که خریده‌اید برسید.

یک موتور برق گازسوز میتواند چندین دهه عمر کند، اما نیاز به نگهداری مناسب دارد . درست مانند یک انسان که برای سالم ماندن نیاز به ورزش و تغذیه خوب دارد.

طبیعتا هرچه این کار را بهتر انجام دهید دستگاه سالم تری دارید و هزینه کمتری برای تامین قطعات یدکی خواهید کرد.  

در عوض موتور برق شما نیز در هنگامی که برق میرود در خدمت شماست .

در زیر ۷ نکته را برای راهنمایی شما ذکر میکنیم .

 

گارانتی رسمی بگیرید

 

سعی کنید بهترین نوع ضمانت را بگیرید که شامل همه چیز شود ، ممکن است ضمانت کامل هزینه بیشتری داشته باشد اما ضمانت بهترین سرمایه گذاری است که هنگام خرید دستگاه می‌کنید.

قطعا تفاوت را هنگامی که دستگاه خراب شود متوجه خواهید شد ، چون ضمانت رسمی فروشنده را موظف به تعمیر و نگهداری موتور برق گازسوز مثل روز اول میکند.

بی صدا

 

بهتر است ژنراتور گازی و موتور برق گازسوز کاوردار (بی صدا) تهیه کنید زیرا این کاور فقط جهت کم کردنصدای کارکرد دستگاه نیست و می‌تواند دستگاه شمارا از عواملی همچون گرد و خاک ، آب و باران و… حفاظت کند.

اگر دستگاه شما مدل بدون کاور است میتوانید یک محفظه فلزی برای آن درست کنید تا از آسیب های احتمالی جلوگیری کند.

معقول

 

 در حد معقول از ژنراتور گازی کار بکشید بهتر است از ۸۰ الی ۸۵ درصد توان آن جریان بکشید ، دریافت تمام توان یک دستگاه امکان پذیر است اما آسیب جدی به موتور وارد میکند و احتمالا هزینه تعمیر و نگهداری موتور برق گازسوز نیز بیشتر می‌شود.

 

هر ۳ ماه موتور برق گازسوز را خاموش کنید

 

هر سه ماه موتور برق گازسوز یا ژنراتور گازسوز خود را خاموش کنید و بگذارید کاملا خنک شود سپس دستگاه را بررسی اجمالی کنید مثلا استارت بزینید بیبینید سالم است یا نه ، سیم ها و اتصالات را چک کنید و….

 

منابع سوخت را بررسی کنید

 

همیشه به این موضوع توجه کنید که شلنگ گاز کاملا سالم و ایمن باشد ، رگولاتور فشار گاز را چک کنید و حتما اگر از کپسول استفاده میکنید باید به اندازه کافی سوخت دستگاه را تامین کند زیرا اگر دستگاه در حال برق رسانی باشد و سوختش تمام شود باعث ایجاد مشکل در هسته آلترناتور شما خواهد شد.

 

فیلتر و روغن

 

اعصاب خورد کن ترین چیزی که وقتی برق رفته باید بخرید فیلتر و روغن دستگاهتان است ، پس همیشه روغن و فیلتر ذخیره داشته باشد و حتما آن ها به موقع تعویض کنید.

 

تکالیف خود را انجام دهید

 

حتما هنگام خرید موتور برق گازسوز یا ژنراتور گازسوز از کیفیت و کارایی دستگاه خود مطمئن شوید و نظرات دیگران را نیز جویا شوید ، سعی کنید تمامی سوالات خود را از مشاوره دستگاه بپرسید .

راهنمای انتخاب یک دستگاه خوب را که در پست های قبلی گذاشته ایم را بخوانید و سعی کنید آن ها را به کار ببرید.

توان مناسب را برای دستگاه خود انتخاب کنید.

اگر آسایش برایتان مهم است و حوصله تعمیرات زیاد ندارید ،کیفیت دستگاه را فدای قیمت نکنید .

 

در صورتنیاز به مشاوره انتخاب موتور برق گازی و ژنراتور گازسوز میتوانید هر زمان با ما تماس بگیرید ما همیشه آماده شنیدن صدای گرمتان هستیم.
[taq_review]

تاریخ انتشار : 23 آگوست 2017

قبل از خرید بخوانید

دیزل ژنراتور چیست (همراه با عکس طرز کار اجزای آن)

کاربرانی که با دنیای برق کمتر آشنا هستند معمولا برایشان سوال است که دیزل ژنراتور چیست و طرز کار اجزای ان چگونه است ، که ما سعی کردیم با تهیه این مطلب به علاقه مندان این حوزه کمک کنیم دیزل ژنراتور چیست ؟ What Is Diesel Generator  دیزل ژنراتور ها در ایران معمولا و بین […]

ادامه مطلب

راهنمای انتخاب دیزل ژنراتور و موتور برق مناسب

آﯾﺎ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺣﺎل ﺑﻪ اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع ﻓﮑﺮ ﮐﺮده اﯾﺪ ﮐﻪ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻣﯿﺘﻮاﻧﺴﺘﯿﺪ ﺑﺮق داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﮐﻪ ﺑﺮق ﻗﻄﻊ ﻣﯿﺸﻮد ؟ ﺧﺐ ژﻧﺮاﺗﻮر و ﻣﻮﺗﻮر ﺑﺮق ﻫﺎ ﻣﯿﺘﻮاﻧﻨﺪ اﯾﻦ ﮐﺎر را ﺑﺮاي ﺷﻤﺎ اﻧﺠﺎم دﻫﻨﺪ . اما بسیاری از مردم ﭘﺲ از ﻣﻮاﺟﻬﻪ ﺑﺎ ﻣﺸﮑﻞ ﻗﻄﻌﯽ ﺑﺮق، اﻗﺪام ﺑﻪ ﺧﺮﯾﺪ اﯾﻦ وﺳﯿﻠﻪ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ . […]

ادامه مطلب

ژنراتور گازی چیست و چگونه کار می‌کند ؟ (همراه عکس قطعات)

  آیا تا به حال شده که بخواهید بدانید ژنراتور گازی چیست و اجزای آن چگونه کار میکنند تا برق تولید کنند ؟ حتما شما هم هنگام خرید مولد های گازسوز یکی از دغدغه هایتان کمبود اطلاعات راجع به موتور برق گازسوز و ژنراتور گازی بوده که دستگاه را کامل تشریح کند. خب جای درستی آمدید […]

ادامه مطلب

چگونگی کارکرد اینورتر (درایو) تکفاز به سه فاز

نیرو گاه های برق ، برق سه فاز را برای توزیع برق در در شبکه توزیع تولید می‌کنند اما تنها برق تکفاز را به خانه ها ، مزارع ، شرکت ها و کارگاه ها میدهند. همانطور که می‌دونید با استفاده از جریان تک فاز نمیتوان  موتورهای سه فاز را که معمولا بر اساس اسب بخار […]

ادامه مطلب

تعمیر و نگهداری موتور برق گازسوز

[taq_review] برای جلوگیری از خرابی ، تعمیر و نگهداری موتور برق گازسوز و بی برق ماندتان باید کمی به دستگاهی که خریده‌اید برسید. یک موتور برق گازسوز میتواند چندین دهه عمر کند، اما نیاز به نگهداری مناسب دارد . درست مانند یک انسان که برای سالم ماندن نیاز به ورزش و تغذیه خوب دارد. طبیعتا […]

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + هجده =

2

 1. محمد گفت:

  سلام لیست قیمت ژنراتورهای گازی برای ماینینگ رو میخوام

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام محمد عزیز، عرض ادب
   برای دریافت قیمت ژنراتور گازی و مشاوره رایگان لطفا با شماره ۰۲۱۲۲۲۳۹۳۵۷ در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید
   با تشکر از حسن توجه شما