مشاوره واتس آپ : 1353 385 0912 مشاوره تلفنی : 57 93 23 22 021

۳ مزیت استفاده از انرژی های تجدید پذیر

3 مزیت استفاده از انرژی‌های تجدید پذیر

3 مزیت استفاده از انرژی‌های تجدید پذیر

۳ مزیت استفاده از انرژی‌های تجدید پذیر

مرکز توافقات تهیه برق مرکزی است که برای تهیه و خرید برق در قرن بیست و یکم راه‌اندازی شده است و توافقنامه‌های برای تهیه برق و انرژی به ثبت رسیده است که برای بسیاری از سازمان ها، مراکز تجاری و صنعتی جذاب است.

اما چرا شرکت‌های بزرگی همچون گوگل و آمازون در حال سرمایه گذاری استراتژی خود در این زمینه هستند؟

مرکز توافقات تهیه برق یک قرارداد بین خریداران و توسعه دهندگان یا تهیه کنندگان انرژی ‌های تجدید پذیر ایجاد می‌کند که به سازمان اجازه می‌دهد قیمت ارائه انرژی برق را تا ۲۰ سال ثابت نگه دارد.

این یک خبر بسیار خوب برای سازمان‌هایی که به دنبال دستیابی به اهداف پایدار ماندن و کاهش هزینه هستند می‌باشد زیرا خریداران انعطاف پذیری و خلاقیتی در دریافت انرژی برق دارا می‌شوند که در حالت برق سنتی امکان پذیر نیست.

۳ نکته زیر دلایل استفاده از انرژی های تجدید پذیر است

 

  1. توافق تهیه برق – یک بار هزینه ثابت طولانی مدت در برابر نوسانات هزینه انرژی

قیمت‌های انرژی های سنتی به شدت تحت تأثیر تغییرات بازار دارند. توافق‌نامه تهیه برق از انرژی های تجدید پذیر از خریداران در برابر نوسانات محافظت می‌کند.

از آنجا که تولید انرژی برق از طریق باد و خورشید هزینه تعمیر و نگهداری کمتری نسبت به نصب و راه‌اندازی دارد، خریداران از هزینه‌های ثابت و قابل پیش بینی بهره‌مند می‌شوند که در قرارداد مرکز توافق تهیه انرژی مشخص شود.

این یک سناریو برنده برای کسب و کار است که در آن تعهد به کم کردن هزینه‌های انرژی برق از طریق مرکز توافقات دارد تا دچار کاهش بودجه در آینده به دلیل افزایش قیمت انرژی نشود.

 

  1. ثابت ماندن هزینه در دراز مدت باعث ایجاد سود در آینده می‌شود

برخلاف فرآیند تهیه انرژی برق سنتی، مرکز توافقات به شرکت ها کمک می‌کند تا بهترین قیمت انرژی را بدست آورند و همچنین دسترسی به طیف وسیعی از ارائه کنندگان انرژی برق دارند. از طریق مرکز توافقات شرکت ها می‌توانند با سازمان‌هایی که قصد ارائه سرویس انرژی های تجدید پذیر را دارند همکاری داشته باشند.

این سازمان از طریق قرارداد ۱۲ تا ۲۰ ساله که برای تهیه برق از طریق انرژی های تجدید پذیر است به سازمان‌ها این فرصت را می‌دهد تا به دلیل ثابت نگه‌داشتن هزینه ها در طولانی مدت توانایی ایجاد سود بیشتر را داشته باشند.

 

  1. مرکز توافقات تهیه انرژی یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای رسیدن به ثبات و تهیه انرژی برق است

برای کاهش تولید گازهای گلخانه‌ای تولید برق از طریق انرژی های تجدید پذیر بهترین راه است، اگر سازمان کوچکی هستید خودتان می‌توانید از طریق نصب و راه‌اندازی صفحات خورشیدی در پشت بام به این ثبات هزینه و دریافت انرژی برسید اما برای سازمان‌های بزرگ استفاده از مرکز توافقات بهترین راه است، زیرا شما نمی‌توانید کل سازمان را صفحات خورشیدی نصب کنید یا توربین بادی بگذارید در عوض از شرکت‌هایی که این انرژی برق تجدید پذیر را ارائه می‌دهند دریافت می‌کنید و در مرکز توافقات قراردادی می‌بندید. این کار بسیار به ثبات سازمان مکم خواهد کرد و بسیار مقرون به‌صرفه و قابل اعتماد است.

استفاده از انرژی های تجدید پذیر یک راه عالی برای پیشی گرفتن از رقبای خودتان است زیرا با ایجاد ثبات در هزینه‌ها پس از مدتی بهترین سوددهی را دارید و می‌توانید دیگر قسمت‌هایی که هزینه داشت را بهبود بیخشید.

 

 

 

تاریخ انتشار : 15 آگوست 2017

قبل از خرید بخوانید

دیزل ژنراتور چیست (همراه با عکس طرز کار اجزای آن)

کاربرانی که با دنیای برق کمتر آشنا هستند معمولا برایشان سوال است که دیزل ژنراتور چیست و طرز کار اجزای ان چگونه است ، که ما سعی کردیم با تهیه این مطلب به علاقه مندان این حوزه کمک کنیم دیزل ژنراتور چیست ؟ What Is Diesel Generator  دیزل ژنراتور ها در ایران معمولا و بین […]

ادامه مطلب

راهنمای انتخاب دیزل ژنراتور و موتور برق مناسب

آﯾﺎ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺣﺎل ﺑﻪ اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع ﻓﮑﺮ ﮐﺮده اﯾﺪ ﮐﻪ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻣﯿﺘﻮاﻧﺴﺘﯿﺪ ﺑﺮق داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﮐﻪ ﺑﺮق ﻗﻄﻊ ﻣﯿﺸﻮد ؟ ﺧﺐ ژﻧﺮاﺗﻮر و ﻣﻮﺗﻮر ﺑﺮق ﻫﺎ ﻣﯿﺘﻮاﻧﻨﺪ اﯾﻦ ﮐﺎر را ﺑﺮاي ﺷﻤﺎ اﻧﺠﺎم دﻫﻨﺪ . اما بسیاری از مردم ﭘﺲ از ﻣﻮاﺟﻬﻪ ﺑﺎ ﻣﺸﮑﻞ ﻗﻄﻌﯽ ﺑﺮق، اﻗﺪام ﺑﻪ ﺧﺮﯾﺪ اﯾﻦ وﺳﯿﻠﻪ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ . […]

ادامه مطلب

ژنراتور گازی چیست و چگونه کار می‌کند ؟ (همراه عکس قطعات)

  آیا تا به حال شده که بخواهید بدانید ژنراتور گازی چیست و اجزای آن چگونه کار میکنند تا برق تولید کنند ؟ حتما شما هم هنگام خرید مولد های گازسوز یکی از دغدغه هایتان کمبود اطلاعات راجع به موتور برق گازسوز و ژنراتور گازی بوده که دستگاه را کامل تشریح کند. خب جای درستی آمدید […]

ادامه مطلب

چگونگی کارکرد اینورتر (درایو) تکفاز به سه فاز

نیرو گاه های برق ، برق سه فاز را برای توزیع برق در در شبکه توزیع تولید می‌کنند اما تنها برق تکفاز را به خانه ها ، مزارع ، شرکت ها و کارگاه ها میدهند. همانطور که می‌دونید با استفاده از جریان تک فاز نمیتوان  موتورهای سه فاز را که معمولا بر اساس اسب بخار […]

ادامه مطلب

تعمیر و نگهداری موتور برق گازسوز

[taq_review] برای جلوگیری از خرابی ، تعمیر و نگهداری موتور برق گازسوز و بی برق ماندتان باید کمی به دستگاهی که خریده‌اید برسید. یک موتور برق گازسوز میتواند چندین دهه عمر کند، اما نیاز به نگهداری مناسب دارد . درست مانند یک انسان که برای سالم ماندن نیاز به ورزش و تغذیه خوب دارد. طبیعتا […]

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =