مشاوره واتس آپ : 1353 385 0912 مشاوره تلفنی : 57 93 23 22 021

منبع معتمد پشتیبان برق

منبع معتمد پشتیبان برق

۳۱ مارس روز جهانی برق پشتیبان است، درسته فهمیدید دیگه از این پس یک روز ثبت شده داره! روز جهانی پشتیبان برق یعنی اینکه هر کس در هر جای دنیا همیشه دارای برق باشد تا نبود آن امور کسب و کار، حیات انسان، اطلاعات مهم کامپیوتری و در نهایت کل زندگی بشری را مختل نکند.

 

 

 

منبع معتمد پشتیبان برق

 

اگر شما در حال خواندن این مقاله هستید یعنی اینکه در حال استفاده از کامپیوتر یا تب لت یا موبایل هستید و به این معنی است که شما دارای اطلاعات فراوانی در دستگاه خود هستید! نکته جالب اینجاست که بیش از ۴۰ درصد کاربران هیچ‌وقت از اطلاعات خود پشتیبان تهیه نمی‌کنند.

 

همین امر باعث می‌شود اگر خطر از بین رفتن اطلاعات شما در نبود برق بسیار بالا باشد، همان‌طور که خودتان میدانید در سال ۲۰۱۷ مهم‌ترین و باارزش‌ترین سهام را “اطلاعات” دارا است که از سهام نفت عبور کرد. با این توضیحات باید متوجه شده باشید که چقدر اطلاعات شما و کسب و کارتان مهم است و هرگز نباید از بین برود اما با کمک دستگاه‌های همچون موتور برق گازی یا ژنراتور گازسوز و یا یو پی اس این امر امکان پذیر است.

 

 

برق برای همه

 

همه ما نیاز به برق داریم از افرادی که کاربری‌های عادی با کامپیوتر دارند تا بیمارستان ها که با جان انسان ها سرو کار دارند و حتی کسب و کار ها یکی از نیازهای مهمشان برق است.

البته این نعمت بزرگ تا زمانی که برق نرود حس نمی‌شود اما زمانی که برق رفت و در بسیاری از مواقع اطلاعات مهمی از بین رفت و ادامه کار و انجام امور مشتری به تعویق یا لغو شد خورد تازه شرکت ها و سازمان ها به این فکر میافتند که یک موتور برق گازی یا ژنراتور گازسوز و یا یو پی اس باشد داشته باشند تا هم از اطلاعات و هم از کار محافظت کند.

 

قطع برق یک امر اجتناب ناپذیر است، البته اگر زیر ساخت ها و تجهیزات به طور مرتب به روز رسانی شود قطعی برق بسیار کم می‌شود اما به دلیل هزینه‌های بالای این تجهیزات تعویض و سرویس مداوم آن‌ها امکان پذیر نیست. حتی این امر برای کاربران هم به صرفه تر است زیرا هنگامی که از موتور برق گازی یا ژنراتور گازسوز استفاده می‌کند بهای گاز پرداختی بسیار کمتر از بهای برق مصرفی می‌شود و یک صرفه جویی خوب را انجام داده است.

دیگر مواردی که باعث قطع برق می‌شود آب و هوای نا مساعد، مخصوصاً در ایام‌های گرم تابستان، سرمای زمستان

، گرد خاک و باد است البته مواردی همچون دخالت حیوانات و حوادث غیر مترقبه را نیز شامل می‌شود.

 

آیا تأمین شده‌اید؟

 

زندگی ما هر روز بیشتر و بیشتر به نیروی برق بستگی دارد چون اگر برق نباشد شما حتی بنزین هم نمی‌توانید بزنید مگر اینکه پمپ بنزین دارای نیروی برق پشتیبان باشد. همان‌طور که در بالا کمی توضیح دادیم و قطعاً خودتان هم این نکته را میدانید بدون برق کسب و کار شما هم دچار مشکلات بسیاری خواهد شد.

 

اما شما می‌توانید با تهیه یک نیروی پشتیبان برق همچون موتور برق گازی یا ژنراتور گازسوز و یا یو پی اس خودتان و کسب و کارتان را در مقابل این مشکلات ایمن کنید، قطعاً این هزینه اولیه به شما در پیشرفت کسب و کار و ذخیره پولتان کمک خواهد کرد.

زیرا با خرید این وسایل هم هزینه کمتری به نسبت به برق پرداخت می‌کنید هم با پس انداز کردن بهای برق اصل هزینه اولیه به شما بازگردانده می‌شود و هم کسب و کارتان همیشه در جریان است.

اگر نیاز به مشاوره رایگان و پاسخ سؤالات خود هستید می‌توانید از طریق تماس با ما سؤالات خود را با ما در میان بگذارید و با مشورت یک دستگاه مناسب برای خود انتخاب کنید.

تاریخ انتشار : 15 آگوست 2017

قبل از خرید بخوانید

دیزل ژنراتور چیست (همراه با عکس طرز کار اجزای آن)

کاربرانی که با دنیای برق کمتر آشنا هستند معمولا برایشان سوال است که دیزل ژنراتور چیست و طرز کار اجزای ان چگونه است ، که ما سعی کردیم با تهیه این مطلب به علاقه مندان این حوزه کمک کنیم دیزل ژنراتور چیست ؟ What Is Diesel Generator  دیزل ژنراتور ها در ایران معمولا و بین […]

ادامه مطلب

راهنمای انتخاب دیزل ژنراتور و موتور برق مناسب

آﯾﺎ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺣﺎل ﺑﻪ اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع ﻓﮑﺮ ﮐﺮده اﯾﺪ ﮐﻪ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻣﯿﺘﻮاﻧﺴﺘﯿﺪ ﺑﺮق داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﮐﻪ ﺑﺮق ﻗﻄﻊ ﻣﯿﺸﻮد ؟ ﺧﺐ ژﻧﺮاﺗﻮر و ﻣﻮﺗﻮر ﺑﺮق ﻫﺎ ﻣﯿﺘﻮاﻧﻨﺪ اﯾﻦ ﮐﺎر را ﺑﺮاي ﺷﻤﺎ اﻧﺠﺎم دﻫﻨﺪ . اما بسیاری از مردم ﭘﺲ از ﻣﻮاﺟﻬﻪ ﺑﺎ ﻣﺸﮑﻞ ﻗﻄﻌﯽ ﺑﺮق، اﻗﺪام ﺑﻪ ﺧﺮﯾﺪ اﯾﻦ وﺳﯿﻠﻪ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ . […]

ادامه مطلب

ژنراتور گازی چیست و چگونه کار می‌کند ؟ (همراه عکس قطعات)

  آیا تا به حال شده که بخواهید بدانید ژنراتور گازی چیست و اجزای آن چگونه کار میکنند تا برق تولید کنند ؟ حتما شما هم هنگام خرید مولد های گازسوز یکی از دغدغه هایتان کمبود اطلاعات راجع به موتور برق گازسوز و ژنراتور گازی بوده که دستگاه را کامل تشریح کند. خب جای درستی آمدید […]

ادامه مطلب

چگونگی کارکرد اینورتر (درایو) تکفاز به سه فاز

نیرو گاه های برق ، برق سه فاز را برای توزیع برق در در شبکه توزیع تولید می‌کنند اما تنها برق تکفاز را به خانه ها ، مزارع ، شرکت ها و کارگاه ها میدهند. همانطور که می‌دونید با استفاده از جریان تک فاز نمیتوان  موتورهای سه فاز را که معمولا بر اساس اسب بخار […]

ادامه مطلب

تعمیر و نگهداری موتور برق گازسوز

[taq_review] برای جلوگیری از خرابی ، تعمیر و نگهداری موتور برق گازسوز و بی برق ماندتان باید کمی به دستگاهی که خریده‌اید برسید. یک موتور برق گازسوز میتواند چندین دهه عمر کند، اما نیاز به نگهداری مناسب دارد . درست مانند یک انسان که برای سالم ماندن نیاز به ورزش و تغذیه خوب دارد. طبیعتا […]

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + 5 =